Odontologijos klinika Klaipėdoje


Mūsų, odontologinės klinikos MILDENA, darbo kredo – visada besišypsantys ir patenkinti pacientai!

Odontologinės klinikos MILDENA veiklos tikslas – pasitelkus šiuolaikines technologijas ir per 17 praktikos metų sukauptą patirtį, suteikti pacientams jų poreikius ir lūkesčius atitinkančias aukščiausios kokybės odontologines paslaugas. Todėl dirbame tik su kokybiška ir šiuolaikine aparatūra, įgalinančia tai atlikti.

Ilgametė mūsų odontologinės klinikos patirtis sako: graži šypsena – tai grožis, laimė ir sveikata. Daug ir plačiai besišypsantis žmogus visuomet traukia akį, skleidžia džiaugsmą ir demonstruoja puikią savijautą. Odontologijos klinika Klaipėdoje „MILDENA” rūpinasi, kad jokios dantų bėdos nesutrukdytų Jums šypsotis – kuo dažniau ir plačiau.

Kodėl odontologijos klinika Klaipėdoje  „MILDENA“ yra geriausias Jūsų pasirinkimas?

Jauki aplinka. Įprastai odontologijos klinikos kelia tokius pojūčius, kaip nerimas ir diskomfortas. Ir tai visai nenuostabu – juk dantų skausmas ar kitos su dantimis susijusios bėdos išties vargina ir kelia įtampą. Tačiau odontologijos klinika Klaipėdoje „MILDENA“ yra puikiausias įrodymas, jog klientas gali jaustis visiškai priešingai. Jauki, atpalaiduojanti klinikos aplinka ramina, o patyrę, visuomet maloniai nusiteikę savo srities specialistai, kokybiškai sprendžiantys dantų problemas, leidžia atsipalaiduoti ir netgi mėgautis dantų gydymo procesu.

Patyrę odontologai. Odontologijos klinikoje „MILDENA“ dirba puikūs specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir patirtį įvairiose konferencijose bei specializuotuose kursuose. 17 –os metų praktinę patirtį sukaupę odontologai Klaipėdoje teikia itin platų paslaugų spektrą: nuo pirminės dantų apžiūros, patarimų burnos higienos klausimais iki protezavimo ir sudėtingiausių burnos ertmės gydymo metodų taikymo. Klinikos darbuotojų profesionalumas teikia ramybės ir pasitikėjimo pojūtį, plečia vis didesnį laimingų klientų ratą.

Naujausia technika. Odontologijos klinika Klaipėdoje „MILDENA“ dantų gydymo ir priežiūros paslaugas teikia pasitelkdama tik saugias, modernias technologijas. Naujausia profesionali įranga atitinka aukščiausius techninius kokybės standartus ir užtikrina sklandų šiuolaikinių tyrimo ir diagnostikos metodų taikymą klinikoje, taip pat itin kokybiškas dantų gydymo bei priežiūros paslaugas.

Reikalingos profesionalios dantų gydymo bei priežiūros paslaugos? Tikitės ne tik kokybiško aptarnavimo, bet ir jaukios, komfortiškos aplinkos? Odontologijos klinika Klaipėdoje „MILDENA“ yra geriausias Jūsų pasirinkimas.

Odontologinė klinika MILDENA Klaipėdoje visada laukia Jūsų ir pasiruošusi Jums padovanoti pačias nuostabiausias šypsenas!


Klinikos vadovė

Teikiamos paslaugos:


Profesionali burnos higiena

Dantų karieso gydymas

Estetinis plombavimas

Endodontinis dantų kanalų gydymas

Dantų balinimas

Dantų implantacija

Burnos chirurgija

Protezavimas

Reikia konsultacijos? Ieškote sprendimo?

Susisiekite su mumis!