BURNOS HIGIENA

Burnos higiena

Geriausia prevencija nuo karieso ir periodonto ligų – kokybiška burnos higiena. Norint užtikrinti ilgalaikį dantų grožį ir sveikatą, svarbu tiek asmeninė burnos higiena, tiek profesionalų atliekama burnos higienos procedūra, kurią rekomenduojama atlikti vieną–du kartus į metus. Esant prastiems higienos įpročiams ar susidūrus su rimtesnėmis burnos ertmės problemomis, profesionali burnos higiena rekomenduojama ir tris–keturis kartus per metus.

Dantų sveikata prasideda nuo asmeninės burnos higienos. Tinkamų priemonių naudojimas ir kokybiškas dantų valymas du kartus per dieną padeda išvengti burnos ertmės ligų. Dantys turėtų būti valomi du kartus per dieną bent dvi–tris minutes švelniais sukamaisiais judesiais. Svarbu pasirinkti tinkamo minkštumo šepetėlį ir keisti jį kas tris mėnesius, šereliams pasidėvėjus. Vaikams įprasta naudoti kuo minkštesnius dantų šepetėlius. Paaugliams ir suaugusiems tinkamiausi minkšti arba vidutinio kietumo šepetėliai. Vaistinėse prekiaujama liežuvio valikliais ir tarpdančių šepetėliais, prisidedančiais prie kokybiškesnės burnos higienos. Prižiūrint dantis, patartina naudoti tarpdančių siūlus ir burnos skalavimo skystį, vartoti becukrę kramtomąją gumą.

Odontologijos klinika Klaipėdoje „Mildena” kviečia apsilankyti profesionalai burnos higienos procedūrai bent kartą per metus. Tai svarbu bendrai žmogaus sveikatai. Profesionali burnos higiena reikalinga pašalinti dantų apnašas, kurių nepavyksta išvalyti net ir labai kruopščios asmeninės burnos higienos metu. Apnašose gausu bakterijų, lemiančių nemalonų burnos kvapą ir ardančių danties struktūrą. Bakterijos ne tik sukelia įvairias dantų ligas, bet ir kenkia kitiems žmogaus organams: patekusios į virškinamąjį traktą, bakterijos pasiekia kraujotaką bei svarbiausius organus ir gali sutrikdyti jų darbą. Todėl kokybiška burnos higiena yra labai svarbi tiek saugant dantis nuo ėduonies bei periodonto ligų, tiek puoselėjant bendrą žmogaus sveikatą ir gerą savijautą.

BURNOS HIGIENA ODONTOLOGIJOS KLINIKOJE KLAIPĖDOJE „Mildena”

  • Burnos audinių būklės vertinimas
  • Minkštų ir kietų apnašų, akmenų šalinimas
  • Dantų poliravimas specialia pasta
  • Profesionali specialisto konsultacija ir patarimai burnos higienos klausimais

 

Įvertinęs individualią paciento dantų būklę, burnos higienos specialistas atlieka apnašų ir akmenų šalinimo procedūrą. Procedūros metu ultragarsiniu skaleriu ir „Kavo-Prophyflex“ nuo dantų šalinamos apnašos bei dantų akmenys. Ši procedūra yra neskausminga. Atlikus akmenų ir apnašų šalinimo procedūrą, dantys poliruojami specialia poliravimo pasta. Taip dantys tampa glotnesni, lygesni ir mažiau jautrūs. Dantų poliravimas taip pat didina jų atsparumą apnašoms, akmenims bei ėduoniui.

Atlikus burnos higienos procedūrą, burnos higienistas išsamiai papasakoja apie burnos higienos svarbą, svarbiausius dantų priiežiūros apsektus, pataria, kaip pasirinkti tinkamas dantų priežiūros priemones ir kaip jas naudoti.

Visus, mėgstančius šypsotis, ir tuos, kam svarbi gera savijauta, kviečiame reguliariai registruotis kokybiškoms burnos higienos procedūroms. Profesionali burnos higiena odontologijos klinikoje Klaipėdoje  „Mildena” – ilgalaikei burnos ertmės ir viso organizmo sveikatai.

 

Odontologijos paslaugos


Odontologijos klinika Mildena siūlo jaukią aplinką bei užtikrintą darbą. 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie paslaugas, susisiekite telefonu arba rašykite el.paštu

 +370 688 76177

Protezavimas


Kokybiškai atliekame dantų protezavimo paslaugas.

Plačiau >

Burnos chirurgija


Teikiamos visos burnos chirurgijos paslaugos.

Plačiau >

Dantų implantacija


Puiki galimybė susigrąžinti šypseną ir pilnavertį kramtymą!

Plačiau >

Dantų balinimas


Pakitusi dantų emalio spalva išbalinama specialių priemonių pagalba!

Plačiau >

Endodontinis dantų kanalų gydymas


Dantų kanalų gydymui naudojame dentalinį mikroskopą.

Plačiau >

Estetinis plombavimas


Atkuriami pažeisti dantys sukuriant individualiai natūralią jų formą ir išvaizdą.

Plačiau >

Dantų karieso gydymas


Viena labiausiai paplitusių ligų pasaulyje, palietusi kas antrą žmogų pasaulyje.

Plačiau >

Profesionali burnos higiena


Burnos higiena – labai svarbus burnos sveikatos aspektas!

Plačiau >