DANTŲ IMPLANTACIJA. KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ ODONTOLOGIJOS KLINIKĄ?

Kaip pasirinkti tinkamą odotologijos kliniką dantų implantavimui?

Dantų implantacija yra labai pažangus dantų atkūrimo procesas, kurio metu implantas – mažas metalinis varžtelis – įsriegiamas į apatinį arba viršutinį žandikaulį. Tokiu būdu iš titano pagamintas implantas pakeičia natūralią danties šaknį. Titanas – itin tinkamas metalas žandikauliui, nes greitai ir lengvai „suauga”, nekelia alerginių ir kitų nepageidaujamų reakcijų. Vėliau, implantui prigijus, ant jo sukamas vainikėlis – dirbtinis dantis, kuris tiek išvaizda, tiek patvarumu prilygsta tikram dančiui. Svarbu tai, jog implantacijos metu visiškai nenukenčia sveiki greta esantys dantys. Dantų implantavimas yra saugus, ilgaamžiškas ir praktiškas dantų atkūrimo sprendimas: tinkamai prižiūrint implantuotus dantis, šie tarnauja visą gyvenimą.

Kada reikalinga dantų implantacija?

Dantų implantavimas reikalingas tada, kai dėl traumos arba burnos ertmės ligų netenkama vieno, kelių ar visų dantų. Sutrikusi kramtymo, kartais net ir kalbėjimo funkcija, diskomfortas burnoje ar net veido deformacija yra ženklai, kad reikalinga skubi dantų implantacija.

Kaip pasirinkti odontologijos kliniką dantų implantacijai?

Dantų implantacija – jautru ir asmeniška. Ruošiantis stoti akistaton su dantų problemomis, svarbu pasirinkti tinkamus „partnerius” – empatiškus, patyrusius profefsionalus. Norint rasti geriausius dantų implantacijos specialistus, vertėtų atkreipti dėmesį į kelis aspektus.

  • Implantų kokybė

Renkantis odontologijos kliniką dantų implantacijai derėtų pasidomėti, kokius dantų implantus įstaiga siūlo. Tik kokybiški titano dantų implantai garantuoja ilgaamžišką jų naudojimą ir komfortą. Kokybiški implantai nekelia jokio nepatogumo jausmo. Su dantų implantais jaučiamasi kaip su natūraliais dantimis. Kalbama, kramtoma ir šypsomasi nesibaiminant bei nejaučiant diskomforto. Maža to, kokybiški dantų implantai yra labai tvirti ir ilgaamžiai, todėl maksimaliai atstatomos kramtymo ir kalbėjimo / garsų tarimo galimybės visam gyvenimui.

  • Patirtis

Lygiai tiek kiek dantų implantų kokybė svarbi ir dantų implantacijos paslaugų kokybė. Kokybiškas dantų implantavimo paslaugas užtikrinti gali tik patyrę, sudėtingiausius atvejus sprendę specialistai. Kadangi dantų implantavimas yra invazinė procedūra, profesionalumas ir didelė praktinė patirtis tampa ypač svarbiu kriterijumi, renkantis specialistus.

  • Pažanga ir technologijos

Tam, kad dantų implantacija duotų efektyvų rezultatą, reikalingas pažangių diagnostikos ir gydymo metodų taikymas bei nuolatinis specialistų kompetencijos kėlimas. Dantų implantavimo kokybę taip pat lemia ir įrangos, kurią odontologijos klinika naudoja, būklė. Sklandų dantų implantacijos procesą ir atkurtų dantų ilgaamžiškumą garantuoja pažangiausios šiuolaikinės naujausių technologijų priemonės, moderni įranga.

Dantų implantacijos privalumai

  • Estetika

Titano dantų implantai atrodo labai natūraliai. Graži atkurtų dantų forma ir spalva sukuria itin estetišką vaizdą, suteikia išorei daugiau patrauklumo.

  • Ilgalaikiškumas

Kokybiški dantų implantai yra labai patvarūs, tarnauja visą gyvenimą, todėl tai ilgalaikė ir atsiperkanti investicija.

  • Galimybių atkūrimas

Dantų implantavimas atkuria prarastas kramtymo bei kalbos funkcijas.

  • Saugumas

Implantacijos metu nenukenčia greta esantys sveiki dantys. Dantų implantai saugo dantenas, taip pat stabdo žando kaulo nykimo procesą.

  • Komfortas

Dantų implantai visiškai pakeičia natūralius dantis. Kramtyti, kalbėti ir šypsotis vėl tampa patogu ir malonu.

Odontologijos klinika Klaipėdoje „Mildena” kviečia registruotis kokybiškoms dantų implantacijos procedūroms. Jauskitės natūraliai. Kramtykite, bendraukite ir šypsokitės be įtampos!

Odontologijos paslaugos


Odontologijos klinika Mildena siūlo jaukią aplinką bei užtikrintą darbą. 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie paslaugas, susisiekite telefonu arba rašykite el.paštu

 +370 688 76177

Protezavimas


Kokybiškai atliekame dantų protezavimo paslaugas.

Plačiau >

Burnos chirurgija


Teikiamos visos burnos chirurgijos paslaugos.

Plačiau >

Dantų implantacija


Puiki galimybė susigrąžinti šypseną ir pilnavertį kramtymą!

Plačiau >

Dantų balinimas


Pakitusi dantų emalio spalva išbalinama specialių priemonių pagalba!

Plačiau >

Endodontinis dantų kanalų gydymas


Dantų kanalų gydymui naudojame dentalinį mikroskopą.

Plačiau >

Estetinis plombavimas


Atkuriami pažeisti dantys sukuriant individualiai natūralią jų formą ir išvaizdą.

Plačiau >

Dantų karieso gydymas


Viena labiausiai paplitusių ligų pasaulyje, palietusi kas antrą žmogų pasaulyje.

Plačiau >

Profesionali burnos higiena


Burnos higiena – labai svarbus burnos sveikatos aspektas!

Plačiau >