Dantų implantacijos paslaugos Klaipėdoje

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie paslaugas, susisiekite telefonu arba rašykite el.paštu:

 +370 688 76177  mildadirzauskiene@gmail.com

Susisiekti >
Protezavimas cirkonio keramika

Vieno danties protezavimui naudojami implantai

Naudojama tais atvejais, kai nėra danties, trūkstamą dantį galima atstatyti protezuojant ant implanto. Tokiu būdu išsaugomi gretimi dantys – jų nereikia šlifuoti tam, kad prie jų būtų galima pritvirtinti tiltinį protezą. Vainikėlis yra tvirtinamas per atramą ant implanto. Vieno danties atstatymas tokiu būdu labiausiai tausojantis trūkstamo danties protezavimo būdas.

Dviejų ar daugiau dantų protezavimui naudojami implantai

Implantai gali būti naudojami tada, kai nėra dviejų ar daugiau gretimų dantų. Jie suteikia reikalingą atramą tiltiniam protezui, nereikia nešioti išimamo dalinio protezo. Ant implanto pritvirtinus tiltinį protezą, jis absorbuoja dalį kramtymo jėgos krūvio ir todėl yra tausojami gretimi natūralūs dantys, o nešiojant išimamą protezą visas kramtymo jėgos krūvis tenka gretimiems dantims, dantenoms ir žandikauliui. Dėl to greičiau dėvisi natūralūs dantys. Be to, ant implanto pritvirtintas tiltinis protezas yra estetiškesnis už išimamą protezą.

Dantų implantavimo procesas


Pirma dalis:

Implantacijos metu sterilioje aplinkoje, atlikus nejautrą daromi gleivinės pjūviai ir atkeliamas gleivinės lopas. Po to, specialiais instrumentais paruošus implanto guolį, jis įsukamas į žandikaulio kaulą. Gleivinė susiuvama tirpiais siūlais. Implantas paliekamas 5 – 6 mėn.

Antra dalis:

Protezavimas pradedamas po 5 – 6 mėn. Nuo implanto įsukimo ir gleivinės suformavimo. Jo metu pagal klinikinę situaciją ant prisukamos implanto atramos gaminamas cirkonio vainikėlis, kuris fiksuojamas burnoje ant implanto atramos. Implantas yra gaminas iš biologiškai su žmogaus organizmu suderinamų medžiagų (titano), todėl nesukelia antigenų – antikūnų reakcijos, kuri sukelia implanto atmetimą.

Kuo dantų implantai yra pranašesni už tiltinius protezus


Estetiškai atrodo ir fukcionuoja kaip savi dantys. Tausoja gretimus dantis – tvirtinant protezą nereikia šlifuoti gretimų dantų.

Tausoja kaulą ir dantenas – implantas įauga į kaulą ir taip apsaugo nuo kaulo irimo ir dantenų atsitraukimo, kas pasitaiko nešiojant tiltelius ir išimamus protezus.

Patogūs ir saugūs – ant implantų protezuoti dantys nejuda burnoje.

Reikia konsultacijos? Ieškote sprendimo?

Susisiekite su mumis!