Dantų protezavimas Klaipėdoje

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie paslaugas, susisiekite telefonu arba rašykite el.paštu:

 +370 688 76177  mildadirzauskiene@gmail.com

Susisiekti >
Protezavimas cirkonio keramika

Protezavimas cirkonio keramika


Cirkonio keramika taip pat labai tvirta ir ilgaamžiška medžiaga, ji atrodo natūraliai, atspindi šviesą, yra gerai biologiškai suderinama su burnos audiniais. Dėl savo tvirtumo ir estetiškumo tinka tiek krūminių, tiek priekinių dantų atstatymui, taip pat ir ant implantų. Prie cirkonio visada užauga dantenos dėl jo natūralios kilmės. Praėjus ir dešimčiai metų nėra dantenų patamsėjimo skirtingai nei metalo keramikos vainikėliai.


Protezavimas cirkonio keramika

Bemetalės keramikos vainikėliai, laminatės


Šiuo metu siūlomi bemetalės keramikos vainikėliai, kuriuos sudaro tik porcelianas. Skirtingų dantų protezams naudojamas nevienodas porcelianas. Jis stiprus, dėl to ne tik atrodo estetiškai, bet ir puikiai atkuria prarastą danties funkciją. Daugelyje atvejų vainikėliai gali būti pakeisti žymiai konservatyvesniais danties spalvos įklotais / užklotais krūminiuose dantyse. Bemetalės keramikos protezai pasižymi geriausia estetika, kadangi jų konstrukcijoje nėra metalo, kurio nepageidaujamus spalvinius efektus reikėtų blokuoti keramikos sluoksniu. Tad naudojant juos maksimaliai imituojami natūralūs, dantys: forma, spalviniai efektai, skaidrumas. Bemetalė keramika tvirtumu nusileidžia cirkonio keramikai, todėl ją rekomenduojame naudoti protezuojant priekinių dantų srityje. Laboratorijoje pagaminti ir tiksliai pritaikyti jūsų burnoje bemetalės keramikos vainikėliai klijuojami prie natūralių danties audinių naudojant dervinius cementus, turinčius fluoro.


Išimami protezai


Išimami protezai gali būti gaminami netekus dalies ar visų dantų. Tai yra išimamos arba dalinai fiksuotos konstrukcijos. Šis protezavimo būdas taikomas tada, kai nebėra galimybės protezuoti neišimamais protezais. Tai pigus ir greitas būdas. Išimami protezai dažniausiai gaminami iš plastiko.

Protezavimas cirkonio keramika

Plastikinė dantų plokštelė


Dantų plokštelė nėra ilgaamžiškas protezavimo būdas, tačiau yra pakankamai paprastas ir patogus pacientams, kurie nori išvengti sunkių protezavimo procedūrų. Dantų plokštelės gali būti dalinės, kai suformuojami tik trūkstami dantys ir pilnos, kai nebėra likę nei vieno nuosavo danties.


Reikia konsultacijos? Ieškote sprendimo?

Susisiekite su mumis!